U bent hier

Veteranentornooi 2017 - 2018

        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VETERANENTORNOOI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                         43 ste

 

                                                                  SPEELJAAR

 

                                                              2 0 1 7   -   2 0 1 8

 

 

 

 

V E T E R A N E N T O R N O O I : 2017 - 2018 : 43ste speeljaar.

            Trofee wisselbeker Lieven LYBEER

            Beker Burgemeester van Deerlijk Claude CROES

---------------------

Beste biljartvriend veteraan, welkom bij het 43ste veteranentornooi.

Aan dit tornooi zijn 2 bekers verbonden.

1.      Trofee wisselbeker Lieven LYBEER blijft één jaar in het bezit van de winnaar en moet driemaal gewonnen worden, vooraleer hij definitief eigendom wordt.

2.      Beker Burgemeester van Deerlijk Claude CROES, die de winnaar definitief mag behouden.

 

Mogen deelnemen aan dit tornooi:

Alle spelers die tot een gildeclub behoren of behoord hebben en die voor april 2018 de leeftijd van 60 jaar bereiken. Dit wil zeggen geboren zijn vòòr april 1958.

De veteranen spelen aan dezelfde punten als van het intergildentornooi bij de start zonder aanpassing tijdens het lopende seizoen.

Er wordt band getrokken voor de opzet. Wie dichtst bij de band ligt mag kiezen.

Er is geen nabeurt, aangezien het om eliminatie gaat.
 

Het veteranentornooi telt 17 deelnemers.

Deerlijk: 5 = mini-tornooi met twee winnaars.

Kortrijk: 4 = 2 poules van 2 spelers.

Stasegem: 4 = 2 poules van 2 spelers.

Menen: 4 = 2 poules van 2 spelers.

Totaal: 8 poules = 8 winnaars.

 

Voorrondes veteranentornooi tot 31/03/2018.

1/4de finale veteranentornooi: zaterdag 14 april 2018

1/2de finale en finale op zaterdag 2 juni 2018 in de Snooker-pocket Hoogstraat 74 , 8540 DEERLIJK.

De 8 kwartfinalisten kampen op zaterdag 14 april 2018

in het lokaal van de Koninklijke Gemeentelijke Tennis Club (K.G.T.C)  

Bekaertstraat 11 A, 8550 ZWEVEGEM.

 

De 8 spelers worden uitgeloot in 4 partijen.

Er wordt band getrokken voor de opzet: die dichtst bij de band ligt, mag kiezen.

Er wordt gespeeld zonder nabeurt, aangezien het om eliminatie gaat.

De halve finale en finale worden gespeeld op zaterdagnamiddag 2 juni 2018  in de Snooker-pocket Hoogstraat 74 , 8540 DEERLIJK.

De 4 halve finalisten worden uitgeloot in 2 partijen.

Er wordt band getrokken voor de opzet: die dichtst bij de band ligt, mag kiezen.

Er wordt gespeeld zonder nabeurt, aangezien het om eliminatie gaat.
De 2 winnaars spelen de finale voor de eerste en tweede plaats.

De verliezers spelen eventueel de kleine finale of troosting voor de derde en vierde plaats.

 

KLASSEMENT:

De winnaar krijgt 2 punten, de verliezer 0 punten, gelijkspel 1 punt. (W=2, V=0, D=1).
De speler die boven z'n gemiddelde speelt krijgt een punt bij. ( W+=3, V+=1, D+=2).
Een forfaitmatch betekent 3 punten voor de aanwezige speler en 0 punten voor de afwezige speler.

Winnaar:                                 1) Hoogste punten;
Bij gelijke punten:      2) meest gewonnen matchen (W+&W);
3) minst verloren matchen(V+&V);      4) meest draws;       5) meest gewonnen matchen W+;
 6) minst verloren matchen V+;         7) meest draws D+;    8) meest gewonnen matchen W;
 9) minst verloren matchen V;           10) meest draws D;

10bis) Indien nog gelijk: winnaar is degene die het meest % boven of het minst % onder zijn gemiddelde speelt, in alle matchen van de voorronde. (= het aantal gemaakte caramboles delen door het aantal beurten en vergelijken met het normaal te spelen gemiddelde).

11) volgens het totaal gemaakte caramboles in evenredigheid met het te maken aantal;
12) Indien nog gelijk: testmatch op neutraal terrein, zonder nabeurt.

testmatch op neutraal terrein.

KALENDER DER VOORRONDEN.

POULE I & II:  DEERLIJK

1.      DEMEYER Jan                           DE      25       1,00

2.      PUTMAN  Noël                          DE      25       1,00

3.      ROOSE Rik                                 DE      35       1,40

4.      DELBEKE Lieven                      DE      47       1,88

5.      COUDYZER Carlos                   DE      89       3,56
Er wordt een mini-tornooi georganiseerd. Elke speler speelt tegen alle andere spelers. Er wordt gespeeld met nabeurt. De eerste twee spelers gaan door naar de kwartfinale.

6.      POULE III:  KORTRIJK

7.      BOONAERT Andre                   KT       40       1,60

8.      ROELAND Juliaan                     KT       42       1,68
POULE IV:  KORTRIJK

9.      VANMARCKE Geert                KT       27        1,08

10.  DETAVERNIER Hendrik          KT       35        1,40
POULE V STASEGEM

11.  VANCRAEYNEST Roger         ST       40       1,60

12.  BALCAEN Johan                                   ST       45       1,80

POULE VI: STASEGEM

13.  DEKIJVERE John                      ST       52       2,08

14.  BOSSUYT Eddy                        ST       66       2,64
POULE VII: MENEN

15.  TRUZZULLA Joseph                 ME      45        1,80

16.  BAUWE Johnny                         ME      50        2,00
POULE VIII:  MENEN

17.  VERLEDENS Johan                   ME      31        1,24

18.  CARTON Dario                          ME      44        1,76

 

De wedstrijden mogen naar vrije keuze, na onderlinge afspraak op om het even welke datum gespeeld worden. Einde voorrondes veteranen: einde maart 2018.

 

De matchbladen worden zo spoedig mogelijk overgemaakt, ten laatste op 04/04/2018 aan de secretaris: Rik Roose, Stationsstraat 5, 8540 DEERLIJK. 056/70.47.27 of  0496/77.65.85.

rikroose@telenet.be

De matchbladen moeten behoorlijk en volledig ingevuld, gedateerd en ondertekend zijn door beide spelers en scheidsrechter.

Er wordt duidelijk vermeld om welke poule het gaat: POULE I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII.

Er wordt band getrokken voor de opzet. Wie dichtst bij de band ligt mag kiezen.

 

 

NUTTIGE ADRESSEN.

SNOOKER POCKET

 

Hoogstraat 74

8540

DEERLIJK

056/328307

snookerpocket@skynet.be

www.snookerpocket.be

COUDYZER

Carlos

Vichtestraat 3

8553

OTEGEM

056/776109

toscacc@gmail.com

 

DELBEKE

Lieven

Min. A. De Taeyestraat 46 A

8550

ZWEVEGEM

056/756688

 

 

DEMEYER

Jan

Pontstraat 84

8540

DEERLIJK

056/717081

jdemeyer@telenet.be

0495/535978

PUTMAN

Noël

De Taeyelaan 14

8540

DEERLIJK

056/775409

 

 

ROOSE

Rik

Stationsstraat 5

8540

DEERLIJK

056/704727

rikroose@telenet.be

0496/776585

KBC De Gilde HO

 

Kortrijkstraat 19

8501

HEULE/KT

0495/334399

 

 

DETAVERNIER

Hendrik

Meiweg 25

8500

KORTRIJK

056/215419

hendrik.detavernier@skynet.be

 

ONTMOETINGSCENTRUM

 

Waalvest

8930

MENEN

056/518156

 

 

BAUWE

Johnny

Wilgenlaan 62

8930

MENEN

056/517828

anny.vanbecelaere@hotmail.com

 

CARTON

Dario

Torrepoortlaan 14

8900

IEPER

0477/490536

dario.carton@gmail.com

 

VERLEDENS

Jan

Noorderlaan 29

8930

MENEN

056/514062

jan.verledens@skynet.be

 

De Gilde Stasegem

 

Stasegemdorp 14

8530

STASEGEM

 

 

 

BOSSUYT Eddy

 

 

 

 

0475/811536

eddy.bossuyt3@telenet.be

 

VROMANT Marc

 

 

 

 

0474/435716

marcvromant@hotmail.com

 

 

De verantwoordelijken zijn vet gedrukt.

Gelieve zo veel mogelijk email-adressen door te geven, dan ontvangen deze spelers naast het verloop van het veteranentornooi eveneens de uitslagen van het intergildentornooi.

Email-adres(sen) doorgeven aan Rik Roose: rikroose@telenet.be

 

ERELIJST  VETERANENTORNOOI :

01.75/76:Van MALDERGHEM Arseen KT     22.96/97:V.D.MEULEBROUCKE M. ZW

02.76/77:COUSSEMENT Richard ME             23.97/98:LAGROU Lucien ME

03.77/78:V.D.MEULEBROUCKE M. ZW      24.98/99:LACANTE Jaak ZW

04.78/79:V.D.MEULEBROUCKE M. ZW    25.99/00:DEWYSE Omer ME

05.79/80:GLAD Maurice MO                            26.00/01:LACANTE Jacques ZW

06.80/81:BOUTTE Albert MO                          27.01/02:BAUWE Johnny ME

07.81/82:DESTOOP Julien VIJ                         28.02/03:CAMELBEKE Hugo ME

08.82/83:VANBELLE Jozef KT                       29.03/04:BOONAERT Andre KT

09.83/84:BOUTTE Albert MO                          30.04/05:VANDENBULCKE Jacques ME

10.84/85:SCHOUTETENS Albert KT              31.05/06:DEJONGHE Noël  ME

11.85/86:BOUTTE Albert MO                        32.06/07:VANLERBERGHE Roland HA

12.86/87:DEWYSE Omer ME                           33.07/08: HOLVOET Eric  KT

13.87/88:LEFEBURE Andre ME                      34.08/09: ROOSE Andre DE

14.88/89:HANNECART Pierre ME                              35.09/10: DETAVERNIER Hendrik KT

15.89/90:DEBUSSCHERE Henri GU              36.10/11: LACANTE Jacques ZW

16.90/91:LAGROU Lucien ME                        37.11/12: FAVEERE Bernard ZW         

17.91/92:MIGNEAUX Michel ME                   38.12/13: BUYSSCHAERT Philip DE

18.92/93:LAGROU Lucien ME                       39.13/14: BOONAERT Andre KT

19.93/94:DEJONGHE Noël ME                       40.14/15: DETAVERNIER Hendrik KT

20.94/95:LACANTE Jacques ZW                     41.15/16: DEMEYER Jan DE

21.95/96:MARISCHAL Noël ZW                    42.16/17: BALCAEN Johan ST

 

Voorzitter: Rik Detavernier, Meiweg 25, 8500 Kortrijk. 056/21.54.19.                  hendrik.detavernier@skynet.be

Secretaris: Rik Roose, Stationsstraat  5, 8540 Deerlijk. 056/70.47.27.        email: rikroose@telenet.be                                                                                                               Gsm: 0496/77.65.85             

Webmaster: Philip BUYSSCHAERT,   Boudewijnlaan 23,  8540 DEERLIJK     0495 / 70 36 20                                                                                                         philip.buysschaert@skynet.be

            itg.willen-is-kunnen.be

Bestuurslid: Rik EGGERMONT, Kappaertstraat 39 , 8550 ZWEVEGEM.          0476 / 88 09 30                                                                                                         rik.eggermont@telenet.be

Site created by Philip Buysschaert