SpelerPuntenAantal matchenGem obCarambolesBeurtenNieuw gem.Nieuw gem.(25b)% stijgen dalenKortste matchLangste matchHoogste reeksLaatste invuldatum
Vaneeckhout Hans4313313712881.29323%1734122022-04-28
Vanneste Jean-Pierre4214293503041.15290%1329102022-05-12
Coudyzer Carlos4013465222831.84460%1229172022-06-09
Vanwijnsberghe Jean-Marie3813151792760.65167%1134052022-06-09
Feyers Gerrit3813182122630.812011%1226072022-06-02
Vandenbroucke Johan3710383652181.674211%1626092022-06-09
Roose Rik3712222403010.8020-9%1537052022-05-05
Buysschaert Philip3215819593612.6666-19%1728262022-06-02
Deblauwe Pauwel3011161512400.63160%1334052022-06-09
Verborg Dirk2913151443220.4511-27%1635062022-06-09
Demeyer Jan2612191842640.7017-11%172832022-06-09
Coussement Paul2615404873791.2832-20%1734112022-05-19
Van Den Broeke Guy2513667042932.4060-9%1137152022-05-19
Nichelson Pascal228654591742.64662%1329262022-05-19
Nichelson Didier2110816612502.6466-19%1929232022-06-09
Bruynooghe Toon217372421841.3233-11%1934122022-03-31
Decock Hendrik208302031931.0526-13%1631082022-04-15
Delesie Eddy186512961372.16546%1528112022-05-19
De Gloire Vincent1710554302361.8246-16%1530172022-06-02
Putman Noël8615571340.4311-27%1528052022-05-12