SpelerPuntenAantal matchenGem obCarambolesBeurtenNieuw gem.Nieuw gem.(25b)% stijgen dalenKortste matchLangste matchHoogste reeksLaatste invuldatum
Vaneeckhout Hans5315314333181.363410%1434122022-07-25
Roose Rik4515223023610.8421-5%1537052022-07-29
Vanneste Jean-Pierre4515293793311.15290%1329102022-07-08
Coudyzer Carlos4414465683071.85460%1229172022-07-19
Vanwijnsberghe Jean-Marie4314151942910.671713%1134052022-07-29
Feyers Gerrit4316182613450.76196%1231072022-07-08
Vandenbroucke Johan4112384302671.61405%1630102022-07-08
Verborg Dirk3515151743720.4712-20%1635062022-07-08
Buysschaert Philip33168110363942.6366-19%1733262022-07-29
Deblauwe Pauwel3312161672660.63160%1334052022-07-08
Demeyer Jan3114192203140.7018-5%1730072022-07-08
Van Den Broeke Guy2816668213682.2356-15%1137152022-07-19
Coussement Paul2716405104051.2631-23%1734112022-07-08
Nichelson Pascal2610655882362.4962-5%1333262022-07-29
Bruynooghe Toon248372792131.3133-11%1934122022-07-08
Delesie Eddy227513471622.14546%1528112022-07-29
Nichelson Didier2211817032652.6566-19%1529232022-07-29
Decock Hendrik208302031931.0526-13%1631082022-04-15
De Gloire Vincent1710554302361.8246-16%1530172022-06-02
Putman Noël11815801740.4611-27%1428052022-07-11