SpelerPuntenAantal matchenGem obCarambolesBeurtenNieuw gem.Nieuw gem.(25b)% stijgen dalenKortste matchLangste matchHoogste reeksLaatste invuldatum
Vaneeckhout Hans5315314333181.363410%1434122022-07-25
Roose Rik5016223243800.8521-5%1537072022-08-16
Coudyzer Carlos4916466513531.84460%1229172022-09-26
Vanneste Jean-Pierre4916294083511.16290%1329102022-09-22
Vanwijnsberghe Jean-Marie4314151942910.671713%1134052022-07-29
Feyers Gerrit4316182613450.76196%1231072022-07-08
Vandenbroucke Johan4112384302671.61405%1630102022-07-08
Deblauwe Pauwel3713161832910.63160%1334052022-08-16
Buysschaert Philip35188111384452.5664-21%1733262022-08-16
Verborg Dirk3515151743720.4712-20%1635062022-07-08
Demeyer Jan3215192323350.6917-11%1730072022-09-26
Nichelson Pascal2911656532752.3759-9%1339262022-08-16
Van Den Broeke Guy2816668213682.2356-15%1137152022-07-19
Coussement Paul2716405104051.2631-23%1734112022-07-08
Nichelson Didier2613818583312.5965-20%1539232022-08-16
Bruynooghe Toon259373032331.3033-11%1934122022-09-22
Delesie Eddy227513471622.14546%1528112022-07-29
Decock Hendrik208302031931.0526-13%1631082022-04-15
De Gloire Vincent1811554592551.8045-18%1530172022-08-16
Putman Noël15915951980.4812-20%1428052022-08-16