SpelerTot. puntenAantal matchenGem obTot. carambolesTot. beurtenNieuw gem.Nieuw gem.(25b)% stijgen dalenKortste matchLangste matchHoogste reeksLaatste invuldatum
Vanwijnsberghe Jean-Marie16515711120.63167%1928032020-02-17
Van Den Broeke Guy15567287992.90727%1025132020-02-17
Degloire Vincent14450190862.215510%2025102020-02-11
Bruynooghe Antoon126381901271.5037-3%1631102020-02-11
Vaneeckhout Hans11433116801.45369%1523082020-02-17
Nichelson Didier115753311023.25818%1031232020-02-17
Vanneste Jean-Pierre1142897801.21307%1922052020-02-13
Demeyer Jan1131648630.761919%2023062020-02-11
Nichelson Pascal8572252952.6566-8%1623162020-02-13
Buysschaert Philip8270140363.899739%1620152020-02-06
Coudyzer Carlos624284531.5840-5%2528082020-01-21
Debels Patrick413030241.25313%2424072020-02-17
Deblauwe Pauwel411515250.60150%2525052019-11-15
Putman Noël211512180.671713%1818032020-02-11
Vandenbroucke Johan224251481.0627-36%2325052019-11-28