SpelerPuntenAantal matchenGem obCarambolesBeurtenNieuw gem.Nieuw gem.(25b)% stijgen dalenKortste matchLangste matchHoogste reeksLaatste invuldatum
Demeyer Jan5113162032610.781919%1332072020-09-28
Buysschaert Philip4514709412913.238116%1529312020-07-16
Deblauwe Pauwel4313151842940.63167%1829052020-09-14
Nichelson Didier4214759482943.22818%1031232020-09-28
Feyers Gerrit3713171952740.71186%1037082020-07-13
Van Den Broeke Guy3514677923012.6366-1%1032242020-09-28
Vanneste Jean-Pierre3312282832451.16294%1327082020-07-16
Vanwijnsberghe Jean-Marie3312151662690.62150%1328042020-07-13
De Gloire Vincent3311504562082.195510%1025162020-07-02
Bruynooghe Toon3314384302941.4637-3%133452020-07-02
Coudyzer Carlos329423561921.854610%1528092020-09-28
Debels Patrick2610302592181.19300%1634092020-08-27
Nichelson Pascal2414726942732.5464-11%1329182020-09-21
Vaneeckhout Hans2411332962391.2431-6%1337082020-09-14
Vandenbroucke Johan138422281971.1629-31%2030092020-07-02
Putman Noël10615591210.4912-20%1629042020-08-21
Delbeke Lieven323032370.8622-27%1720052020-03-05