LnaamPuntenAantal matchenGem 3bCarambolesBeurtenNieuw gem.Nieuw gem. (40b)% stijgen dalenKortste matchLangste matchHoogste reeksLaatste invuldatum
Nichelson Didier823162700.8863513%2941072024-05-24
Bruynooghe Toon721629540.5372131%2529032024-05-12
Vanneste Jean-Pierre621219620.306120%2537042024-03-15
Vandenbroucke Johan522035780.44918-10%3741032024-05-24
Van Den Broeke Guy522647730.644260%2944032024-05-12
Buysschaert Philip512222300.7332932%3030042024-05-03
De Gloire Vincent512323280.8213343%2828042024-04-26
Nichelson Pascal523353660.80332-3%2937062024-04-19
Debels Patrick211712270.444186%2727022024-04-26
Desmet Wim221627810.33313-19%3744032024-04-19
Vaneeckhout Hans11178300.26711-35%3030022024-05-03