SpelerPuntenAantal matchenGem obCaram bolesBeurtenNieuw gem.Nieuw gem.(25b)% stijgen dalenKortste matchLangste matchHoogste reeksLaatste invuldatum
Coudyzer Carlos359453821842.085216%1728092024-05-24
Demeyer Jan3410191672010.832111%1028082024-05-24
Van Den Broeke Guy3210575142092.46617%1130192024-05-24
Buysschaert Philip299665531942.85718%1030222024-05-24
Coussement Paul2810322711901.433613%1026092024-05-24
Coryn Carlos2610201692010.84215%1327092024-05-12
Vanneste Jean-Pierre259292211841.20303%1428102024-05-03
Bruynooghe Toon2410332752341.1829-12%2027112024-05-14
Nichelson Didier218865981713.50871%172682024-05-24
Vandenbroucke Johan216442511351.86465%1828112024-05-24
Verborg Dirk2110151142290.5012-20%1034042024-05-12
Vanwijnsberghe Jean-Marie219181352120.6416-11%1732042024-04-26
Deblauwe Pauwel209161132000.5714-13%1529052024-05-12
Feyers Gerrit198181282010.6416-11%1834052024-04-26
Demeyere Marc189251801990.9023-8%1330082024-05-24
Debels Patrick187281821711.0627-4%1734082024-05-12
De Gloire Vincent177462691481.8245-2%1827112024-05-24
Nichelson Pascal176593331382.41602%1634162024-04-22
Vaneeckhout Hans137381871451.2932-16%1326112024-05-24
Desmet Wim117321701960.8722-31%1840122024-05-24
Roose Rik116221031490.6917-23%1440062024-05-12
Lagaisse Jerry942587900.9724-4%2026072024-05-24