SpelerPuntenAantal matchenGem obCarambolesBeurtenNieuw gem.Nieuw gem.(25b)% stijgen dalenKortste matchLangste matchHoogste reeksLaatste invuldatum
Buysschaert Philip4514709412913.238116%1529312020-07-16
Deblauwe Pauwel4212151702690.63167%1829052020-07-23
Nichelson Didier3812758272463.368412%1031232020-07-09
Feyers Gerrit3713171952740.71186%1037082020-07-13
Vanneste Jean-Pierre3312282832451.16294%1327082020-07-16
Vanwijnsberghe Jean-Marie3312151662690.62150%1328042020-07-13
De Gloire Vincent3311504562082.195510%1025162020-07-02
Bruynooghe Toon3314384302941.4637-3%133452020-07-02
Van Den Broeke Guy3012676642482.68670%1026242020-07-02
Debels Patrick259302502021.24313%1634092020-07-09
Vaneeckhout Hans2310332822201.2832-3%1337082020-06-18
Nichelson Pascal2213726392542.5263-13%1329182020-07-23
Demeyer Jan22616951180.812025%1327072020-03-09
Coudyzer Carlos205422101091.934814%1528092020-07-13
Vandenbroucke Johan138422281971.1629-31%2030092020-07-02
Putman Noël9515541050.5113-13%1629042020-07-13
Delbeke Lieven323032370.8622-27%1720052020-03-05