SpelerTot. puntenAantal matchenGem obTot. carambolesTot. beurtenNieuw gem.Nieuw gem.(25b)% stijgen dalenKortste matchLangste matchHoogste reeksLaatste invuldatum
Degloire Vincent12350150662.275714%2025102020-01-03
Nichelson Didier10475294873.388412%1031232019-12-23
Bruynooghe Antoon8338105671.57393%1631092020-01-16
Coudyzer Carlos624284531.5840-5%2528082020-01-21
Van Den Broeke Guy6367153582.6466-1%1025112019-12-16
Deblauwe Pauwel411515250.60150%2525052019-11-15
Vanwijnsberghe Jean-Marie211515280.5413-13%2828022020-01-21
Vandenbroucke Johan224251481.0627-36%2325052019-11-28
Nichelson Pascal117245162.8170-3%1616102020-01-16