SpelerPuntenAantal matchenGem obCaram bolesBeurtenNieuw gem.Nieuw gem.(25b)% stijgen dalenKortste matchLangste matchHoogste reeksLaatste invuldatum
Van Den Broeke Guy237573611412.566412%1130192024-04-11
Coussement Paul216321731031.684231%1022092024-03-30
Buysschaert Philip165663041042.927311%1030192024-04-06
Vaneeckhout Hans126381571211.3032-16%1326102024-04-13
Coryn Carlos12520781110.7018-10%1627062024-04-06
Nichelson Pascal11459219922.38602%1634162024-04-06
Verborg Dirk10515581290.4511-27%1334042024-04-11
Bruynooghe Toon9433116961.2130-9%2127102024-04-06
Demeyer Jan511919191.002532%1919052024-04-13
Deblauwe Pauwel531637700.5313-19%1826032024-04-06