LnaamPuntenAantal matchenGem 3bCarambolesBeurtenNieuw gem.Nieuw gem. (25b)% stijgen dalenKortste matchLangste matchHoogste reeksLaatste invuldatum
Buysschaert Philip20714831550.5413-7%1435032022-06-09
De Gloire Vincent13514611010.60157%1425032022-06-09
Van Den Broeke Guy931746770.6015-12%1735052022-05-24
Vandenbroucke Johan831334590.58148%172132022-06-09
Deblauwe Pauwel62610370.27717%1819022022-06-09
Coudyzer Carlos511212190.631633%1919032022-06-09
Vanwijnsberghe Jean-Marie5166180.33833%1818022022-06-09
Nichelson Didier411616220.731813%2222042022-05-19
Delesie Eddy11138170.4712-8%1717042022-05-12
Roose Rik1164190.215-17%1919012022-04-21
Vanneste Jean-Pierre1187300.236-25%3030022022-04-15